לרגל הקיץ הבא עלינו בצעדי ענק רצינו לשתף בדגמים חדשים, עם עיצובים אופנתיים ומשעשים של כובעי גורין שהגיעו לאתר. עשינו סקירה של חמשת האהובים עלינו, מקווים שגם אתם תיהנו.


כובע מצחייה של גורין עם דמות טוקן
אם ציפור יכולה לעשות את זה, טוקן דו איט! גורין החליטו להחדיר מוטיבציה לאוהבי בעלי הכנף למיניהם ויצרו כובע אופנתי בשילוב שלושה צבעים, צהוב למצחייה, חזית באפור בהיר וחלק אחורי בשחור. הטוקן הרקום מופיע כשהוא ישוב על ענף. בהחלט אחד הכובעים היפים שראינו לאחרונה מבית המותג.

פה החליטו בגורין להשתמש באחד הדגמים הפופולארים שלהם עם דמות תרנגול והכיתוב ״קוק״ שיכול להשתמע לשני פנים (בדקו בגוגל את הפירושים השונים למילה). הדגם מגיע בגוון כתום ניאון שבדיוק מתחבר לכל הטרנדים החמים באופנה ועל הדרך יגרום לכם לבלוט, ממש כמו התרנגול. אך מה, מסתבר שתרנגולים לא יכולים לראות צבעים, אז זה שבכובע לא באמת הבין על מה המהומה.

כובע גורין לילדים - טיגריס
גורים, במיוחד של טיגריסים, הם באמת הדבר הכי חמוד ביקום. המותג החליט לייצר כובע במידת ילדים, עם דמות של גור טיגריס חמדמד ולידו הכיתוב ״פראי״, מוצדק או לא, זה אתם תחליטו. שילוב הגוונים הכתומים-חומים בכובע משלימים את המראה ויעשו כל ילד מאושר לחבוש אותו.


כשמסתכלים על הכובע הלבן הזה, אי אפשר שלא לחשוב על החיה החביבה בחזיתו. פרת משה רבינו? מושית? או סתם חיפושית עם נקודות? אנחנו לא מהאקדמיה ללשון עברית אז בשבילנו כל התשובות נכונות. גורין הלכו פה על מראה נקי ומינימליסטי שחוגג את החיפושית האדומה ועל הדרך נותן לחובש (או לחובשת) זריקה של סטייל.


כובע כתום של גורין
למי מכם שביקר באילת, במצפה התת ימי, יצא לחזות בפלא הטבע הזה שנקרא אבו-נפחא. השם של הדג הזה בהחלט מגדיר מה הוא עושה. כנראה שפה גורין החליטו לשלב אותו בכובע במצב הנפוח שלו כי לא בכל יום הוא נחשף לשמש. השילוב של הגוונים הכתומים בדגם זה מאוד עדכני ויוצר אווירה קלילה וקיצית.

עם הגעתם עד פה יש סיכוי סביר שתרצו לראות את שאר הקולקציה ולהחליט בעצמכם איזה דגם הכי אהוב עליכם. הקליקו פה לכל הקולקציה של כובעי גורין. שיהיה בכיף!