באתר קיימים מספר דגמים של כובעי גורין לילדים, אם ברצונכם לראות את הקולקציה לחצו פה.

הקיץ הישראלי הוא אחד מהחמים בעולם, או לפחות ככה זה מרגיש – לא? בממוצע בין 75-77% מהשנה השמש קופחת לנו מעל הראש. כן, צריך להודות שזה אחד הדברים הכי נעימים בעולם ובמיוחד בחורף לקבל את קרני השמש החמימות אבל חשוב מאוד גם לדעת את הסיכון שמגיע עם חשיפה מוגברת לקרני השמש.

גורין ברוס – מותג העל שהביא לנו את סדרת כובעי מצחייה עם הדפסי החיות המשעשעים, מביא לנו גם כובעים במידות מיוחדות לילדים ככה שיהיה נוח להגן על הראש של הילד ועל הדרך לתת לו קצת אופי שובב. גורין ידועים במגוון כובעי מצחייה ביניהם דגמים המציגים דמות של תרנגול, סוס, חד קרן ועוד.

כובעי גורין לילדים נוטים להיות חביבים במיוחד ולכן החלטנו לעשות סקירה של שלושה דגמים (קיימים עוד מספר דגמים באתר).
סנאי
גורין ברוס יודעים כמו כולם שילדים לפעמים אוהבים להשתגע – אחרת איך הם יהנו? כובע מצחייה זה מציג סנאי שובב עם הכיתוב ״נאטס״ שבתרגום חופשי מאנגלית יכול להשתמע כאגוז או (כפי הנראה) – משוגע. אז גם אם הילד שלכם משוגע אמיתי וגם אם הוא רק אוהב להשתגע לפעמים כובע מצחייה לילדים ״נאטס״ הוא הכובע בשבילכם.
דביבון
מבט אחד בדביבון החביב הזה והעיניים הגדולות שלו יגרום לכם להתאהב. גורין יצרו את כובע מצחייה זה לא רק עם דמות של דביבון חביב אלא גם עם שילוב של שלושה גוונים של ירוק זית, כחול ואוף וויט שהופכים אותו לניטרלי וידידותי לשני המינים. כובע מצחייה זה מגיע כמו כל הכובעים בסדרה עם סוגר אחורי שעוזר להתאים את קוטר הכובע לגודל הראש. שובה לב – כבר אמרנו?

דובון
גם פה גורין החליטו ללכת על הקו החמוד ובחרו בדמות של גור דובים מתוק שיתנוסס על כובע מצחייה זה. הרעיון כנראה היה שאפשר לעשות קומבינה עם ההורים וללכת על משפחת דובים (רק אם בא לכם כמובן). כובע מצחייה זה יוצר על טהרת הגוונים החומים ובחלקו האחורי כמו בשאר הכובעים – רשת שעוזרת לאוורר את הראש של הילד שלכם. עוד כובע מצחייה לילדים שעושה את העבודה בצורה מושלמת.

הקליקו לצפייה בקולקציית כובעי מצחייה מבית גורין.