כלבים הם בעל החיים המבוית הקדום ביותר, מה שהפך אותם לסמל של חיבה ובני לוויה לאורך השנים. לא לחינם הם זכו בתואר חברו הטוב ביותר של האדם. לאחר הביות שלהם, התפתחו הכלבים לאלפי גזעים שונים עם מאפיינים מובהקים ואופי ייחודי.

מותג הכובעים גורין, שהביא לעולם את קולקציית כובעי המצחייה עם איורי חיות בחזית הכובע, לא פסח על ההזדמנות ויצר שלל כובעים שמציגים דמויות של כלבים עם כיתובים משלימים ליצירת רגעים מרגשים/מצחיקים/חכמים. חשוב להדגיש שיש מספר רב של כובעי גורין שמנצחים את חברו הטוב של האדם, ופה אספנו בשבילכם את חמשת הכובעים האהובים עלינו.

כובע של גורין עם כלב זאב - Bad boy
״באד בויי״ הוא כובע שמציג את דמותו של כלב זאב חביב (או שלא.. אתם תחליטו) עם הכיתוב, ילד רע, תוך כדי שימוש במשחק המילים שמקבל משמעות שונה כשהוא נאמר על כלב או על בן אדם. הכובע מתאים לשובבים שבינכם וגם לאלה מבינכם שרק רוצים ליצור רושם כזה. הוא מגיע עם גוף, חזית ורשת שחורים והטלאי עם רקע לבן.

Good Boy - כובע מצחייה של גורין
פה המותג מציג כובע מצחייה עם המשמעות ההפוכה לכובע הקודם! כמו במוצר הראשון גם פה גורין ממשיכים במשחק המילים ומציגים דמות של כלב ולידו הכיתוב ״גוד בויי״ (ילד טוב). על החזית מופיע אחד מהכלבים החביבים בעולם - לברדור שחור עם מבט כובש בהחלט. הכובע עוצב בגוונים של חום ומשלב רשת בגוון אוף וויט. בינינו, מי לא רוצה להיקרא ילד טוב?

כובי גורין מציגים דני ענק

דני ענק הוא ללא ספק אחד הכלבים המרשימים (והענקים בעולם), ולמי מכם שיצא להכיר אחד במציאות גם גזע כלבים מאוד נוח וידידותי. גורין יצרו פה מחווה לגזע החברותי הזה עם כובע בגוונים של אפור ועם דמות של דני ענק ומחויך שלידו מופיע הכיתוב ״גרייט״, בעברית אנחנו היינו אומרים אחלה.

כלב נקניקיה בחזית כובע של גורין
כובע מצחייה זה משלב גוון חום נחושת גם בגוף הכובע וגם ברשת שלא.. אבל זה לא מה שעושה אותו ייחודי :) גורין בחרו פה להציג דמות של כלב תחש, הידוע בשמו גם ככלב נקניק ולידו הכיתוב Wiener.
כובע גורין פיטבול

פיטבול הוא אחד מגזעי הכלבים הנפוצים בעולם והוא הפך לסמל סטטוס של עוצמה וכבוד במאות מדינות. למרות שהדעות על גזע זה חלוקות אנחנו דווקא עפנו על הדגם הזה שמגיע בשחור. כובע זה הוא אחד מהדגמים הפופולארים של המותג. 


את כל כובעי המצחייה למעלה (ועוד) ניתן לרכוש באתר שלנו, חפשו כובעי גורין בבר החיפוש באתר לקולקציה המלאה.