כלבים הם בעל החיים המבוית הקדום ביותר, מה שהפך אותם לסמל של חיבה ובני לוויה לאורך השנים. לא לחינם הם זכו בתואר חברו הטוב ביותר של האדם. לאחר הביות שלהם, התפתחו הכלבים לאלפי גזעים שונים עם מאפיינים מובהקים ואופי ייחודי.

מותג הכובעים גורין שהביא לעולם את קולקציית כובעי המצחייה המפורסמת שלו שמציגה סדרה של איורי חיות על תלאי בחזית הכובע, לא פסח על ההזדמנות ויצר שלל כובעים שמציגים דמויות של כלבים עם כתובים משלימים ליצירת רגעים מרגשים/מצחיקים/חכמים. גורין יצרו מספר רב של כובעים עם כלבים ואנחנו אספנו בשבילכם את חמשת הכובעים האהובים עלינו מהסדרה שלהם.

כובע מצחייה ״באד בויי״ המציג את דמותו של כלב זאב חביב עם הכיתוב, ילד רע, תוך כדי שימוש במשחק המילים שמקבל משמעות שונה כשהוא נאמר על כלב או על בן אדם. הכובע מתאים לשובבים שבינכם וגם לאלה מבינכם שרק רוצים ליצור רושם כזה.

כובע מצחייה של גורין
פה גורין מציגים כובע מצחייה עם המשמעות ההפוכה לכובע הקודם! כמו במוצר הראשון גם פה גורין ממשיכים במשחק המילים ומציגים דמות של כלב ולידו הכיתוב ״גוד בויי״ (ילד טוב). בינינו, מי לא רוצה להיקרא ילד טוב?

כובע מצחייה של גורין
דני ענק הוא ללא ספק אחד הכלבים המרשימים (והענקים בעולם), ולמי מכם שיצא להכיר אחד במציאות גם גזע כלבים מאוד נוח וידידותי. גורין יצרו פה מחווה לגזע החברותי הזה בגוונים של אפור ועם דמות של דני ענק מחויך ולידו הכיתוב ״גרייט״, בעברית אנחנו היינו אומרים אחלה.
כובעי גורין - תחש
כובע מצחייה זה בגוון חום נחושת ייחודי מציג דמות של כלב תחש, הידוע בשמו גם ככלב נקניק ולידו הכיתוב  Wiener.
כובע גורין פיטבול
פיטבול הוא אחד מגזעי הכלבים הנפוצים בעולם שהפך לסמל סטטוס של עוצמה וכבוד במאות מדינות. למרות שהדעות על גזע זה חלוקות אנחנו דווקא עפנו על הדגם הזה בגוונים של אפור ירוק.

את כל כובעי המצחייה למעלה (ועוד) ניתן לרכוש באתר שלנו, חפשו כובעי גורין בבר החיפוש באתר לקולקציה המלאה.