ראש השנה בפתח! והוא מביא איתו שנה חדשה, בתקווה שזו שתהיה יותר מתוקה מזאת שמסתיימת (#מחזיקיםאצבעות). אנחנו יודעים שבדרך כלל חגי ישראל הולכים טוב עם אוכל ואולי איזה בגד חדש, אבל סממניהם יכולים גם להתבטא בדרך מקורית יותר... אז אם בא לכם לשמוע כמה רעיונות למוצרים שיכולים להתאים לרוח ראש השנה - ליקטנו עבורכם כמה מוצרים חביבים מהקולקציה באתר.ראשונה בחבורה היא הדבורה, שכידוע אחראית לייצור של אחד מסממני החג המובהקים ביותר – דבש! ראש השנה לא יכל להיות מתוק יותר בלי הדבורים והתוצרת שלהם. כובעי גורין וסדרת החיות המפורסמת שלהם החליטו לחגוג את מלכת הדבש עם כובע מצחייה בצבע שחור ועליו הדפס של דבורה עם הכיתוב ״קווין״ (תרגום מלעז: מלכה). דבש אין על הכובע וגם רצוי שלא יהיה, אבל הוא בהחלט יכול לבוא בטוב עם רוח החג.מותג האופנה והטיפוח של דונה קארן הידוע בשמו DKNY, חוגג את הסממן הבא של ראש השנה... תפוח! בית האופנה ידוע באובססיביות שלו כלפי תפוחים ויצר קולקציה שלמה של מוצרים הסובבים את התפוח. בשמים רבים מבית המותג משלבים ניחוחות תפוחים ואחרים קיבלו בקבוק המעוצב בדמות התפוח. יש לציין שניחוח תפוח בדבש עדיין אין להם, ואולי כדאי לפנות אליהם באינסטה ולדרוש איזה ייצוג למורשת שלנו שם באחד הבשמים. #תפוחבלידבש

לסמל הבא הקדשנו יותר ממותג אחד, כי איך לא?

הברכה הרשמית אומרת: ״שירבו זכויותינו כרימון״ – אז גם כאן רצינו להרבות. זה ידוע שרימונים משתלבים טוב עם המון דברים והרבה מותגים זיהו את זה, כמו למשל כריסטינה אגילרה, ורסצ׳ה ומוסקינו שמשתמשים בארומת רימונים ליצירת בשמים איכותיים. תנו קליק על התמונה לדף המוצר.

כובעי גורין נותנים בראש ולא בזנב (תרתי משמע) עם שני כובעי מצחייה ובראשם דגים. כובע אחד מציג טרוטה שהוא דג נהרות - לסקרנים מבינכם שרוצים לראות אותו חי בלי להרחיק לארצות רחוקות יכולים לראות את בני דודו בנחל דן בצפון. לכל השאר שיכולים להסתפק באיור או הדפס – הכובע הזה מושלם! הכובע השני מציג את דג הבס שהפך פופולארי בשנים האחרונות בארץ – בהחלט דג חביב. כשתחבשו את הכובע הזה בחג – תביאו משמעות חדשה למשפט ״שנהיה לראש ולא לזנב״. לחובבי הז׳אנר קיימים גם כובעים עם הדפסי כבשים וכבשות שגם ראשהם מתקבלים בברכה בטקסים של החג.

יין מלווה את כל חגי ישראל ומבלי שנשים לב הוא מרכיב דומיננטי בתרבות שלנו. ראש השנה אינו יוצר דופן ולכן בחרנו להציג מוצרים שמשתמשים ביין בדרך לא קונבנציונלית. באתר מבחר של תיקים המשתמשים בגוון יין! מותגים כמו הרשל ואיספטק מציגים דגמים על טהרת היין וכל מה שנשאר לנו לומר זה – לחיים!

לסיום, יש הטוענים כי זוהי מצווה ללבוש בגדים לבנים לכבוד ראש השנה, ואנחנו ממש בעד ולא רק בראש השנה. אבל למה לעצור רק בבגדים, בחיפוש באתר תוכלו למצוא שלל מוצרים לבנים החל מכפכפים, כובעי גורין, גרביים של הפי סוקס, תיקים של הרשל ואיסטפק ואפילו בשמים לבנים! אנחנו דווקא בחרנו להציג לכם בקבוק מים רב פעמי של דופר – איך לא, בצבע לבן! הבקבוק גם יעזור לכם לשתות מים באופן מוסדר וגם יעזור עם שמירה על איכות הסביבה – שזו המתנה הכי גדולה שאתם יכולים לתת לכדור הזה שאנחנו חיים עליו כדי שנוכל לחגוג עוד מספר רב של ראשי שנה.

שיהיה חג שמח, שנה טובה ורק טוב.