ריף,יצאו בקו של כפכפים לגבר עם עיצוב ייחודי שמכיל כיס נשיאה. רגע לפני שאתם רצים לספר לדודה על פלא עולם זה, חשוב שתדעו שבכיס אין שום בייבי קנגרו, הוא נועד לשימוש בני האדם לחפצים קטנים כמו מפתח, מטבעות וכו׳.. בכל זאת, כפכף.
ריף מציגים – כפכפים לגבר עם כיס
מה עוד כפכפים אלו מציעים?
כמו כל מוצר של ריף, גם דגם זה מציע שלל של דברים שהופכים אותו לדגם האולטימטיבי של כפכפים לגבר. ריף מציגים פה מספר חידושים כמו:

חסינות למים
ריף ידועים בעולם הגלישה ובכלל בכל מה שקשור בספורט קייצי שלא מצריך נעל סגורה ולכן גם דגם זה מציע חסינות כנגד לחות ומים. רק, למרות שהכיס חסין למים הוא לא אטום 100% אז תגידו לדודה לא לשים חפצים שעלולים להיהרס ממים. הסוליה בנויה במיוחד מחומרים סינטטיים כנגד בלאי ממים אז תרגישו חופשי לפזז איתם בחוף, בכנרת ואפילו באגמון החולה.

איכות הסביבה
גם הדודה בטח יודעת שכדור הארץ סובל מבעיה קשה של פלסטיק וחומרים שלא מתכלים. ריף צ׳יפרו אותנו גם פה! כפכפים אלו לא רק מיוצרים בלי PVC, חומר מזהם ומקדם מחלות (תשאלו את דודה) הם גם משלבים חומר ייחודי שנקרא Eco-One שעוזר בפירוק של הכפכף ברגע שהוא מושלך למזבלה אורגנית – רק בבקשה לזכור לרוקן את הכיס.

כפכפים עם כיס אחסון – כבר אמרנו?
הכיס המובנה זו יציאה חזקה של ריף, לכולנו יש בגדי ים ללא כיסים, או עם כיסים קטנים או כאלה שאשכרה אנחנו נכנסים איתם למים וחשוב שחלק מהחפצים יישארו יבשים איי שם על החול. הכיס ממוקם על הרצועה העליונה ומגיע בסגירת סקוץ'. תודו שגם הדודה לא ראתה כפכפים כאלו עדיין.

כפכפים אלו מגיעים בשלל צבעים ומידות וכרגע יש באתר שלושה דגמים לבחירה – כפכפים שחורים ובגוון קאמל/אפור עם הדפס דקלים. הקליקו פה לראות את קולקציית כפכפים לגבר מבית ריף.