• EveryWear

איך בוחרים ארנק לגבר ?

במהלך השנים ראינו גברים רבים שלא מודעים לערך של בחירת ארנק שיתאים להם. עבורם, ארנקים הם רק פריט פונקציונאלי וכתוצאה מכך, הם בדרך כלל מסיימים עם ארנק שלא ממש מתאים להם או כזה שהדודה העניקה במתנה ומה כבר היא יודעת על החיים שלהם? סליחה דודה.

אנחנו ממליצים לשים לב כשבוחרים ארנק, יש המון ארנקים בשוק והם מגיעים עם עיצובים וסגנונות שונים ובחירה נכונה, תזכה אתכם באחד שמותאם לצרכים שלכם ועל הדרך תוכלו לשפר לכם את הסטייל בצורה משמעותית.

בכל מקרה, כדי להקל עליכם בבחירת ארנק החלומות שלכם הכנו כמה טיפים שימושיים שיוכלו לעזור.

1. מידה מידה ומידה

כעקרון, מומלץ להימנע מבחירת ארנק גדול מדי. אל תחשבו שאתם צריכים לקנות ארנק גדול כי יש לכם הרבה מה לאחסן בתוכו, ״לס איז מור״ אמר לנו פעם מישהו, אז כדאי לעשות בדק בארנק הנוכחי ולהבין מה יכול להישאר בבית (מישהו אמר כרטיס ספריה משנת 2012??). בנוסף, ארנק שמן זה מאוד מכוער והוא גם יקשה עליכם להחליק את הארנק לכיס ויצור בליטה שתהרוס את המראה שלכם.

אז לפני שאתם ממשיכים לקנות ארנק חדש, נקו את הארנק הקיים (פסח!!) והניחו את כל הפריטים שבו על שולחן. זה יעזור לכם לזרוק דברים שלעולם לא תזדקק להם שוב, כמו חשבוניות ישנות, תמונות של האקס, כרטיסי נאמנות לבית קפה שהיה בשכונה הישנה שלכם וכיד הדמיון.

עכשיו כשאתם יודעים מה תהיה תכולת הארנק, תוכלו לבחור את הגודל המתאים של החדש. אם אתם נוטים לשאת אתכם הרבה כרטיסי אשראי, לכו על ארנק עם הרבה חריצי כרטיסי אשראי. מצד שני, אם אתם משתמשים במספר מועט של כרטיסים ומשלבים שטרות, אתם יכולים לבחור ארנק מפוצל שמכיל מקום לשניהם.


2. עיצוב

ארנק הוא אביזר חיוני שאתם נושאים אתכם יום-יום, אנחנו ממליצים ללכת על עיצוב פשוט ומינימליסטי, האסטרטגיה הכי טובה במקרה הזה, זה רק יעזור לכם עם השימוש בו. אך, עיצוב פשוט לא בהכרח אומר ארנק משעמם! קחו בחשבון שארנק יספר לאנשים אחרים על האישיות שלכם וגם על חוש האופנה שלכם, ממש כמו בגדים. לכן, לכו על חומר, גוון או גימור שיספר קצת על האופי שלכם. בשוק קיימים כיום המון ארנקים מחומרים כמו כותנה, פוליאסטר, בד או עור. לכולם יש את היתרונות והחסרונות שלהם.

3. תקציב

מצחיק לחשוב שהחפץ ששומר לנו על הכסף עולה גם הוא... ניחשתם נכון, כסף! הארנק החדש שלכם מצריך השקעה כספית, טווחי המחירים בשוק משתנים מאוד ממותג למותג. מצד אחד תוכלו למצוא ארנקים זולים ומצד שני, ארנקי יוקרה במחירים מופקעים. כמו שאמרנו למעלה, ארנק הוא פריט שכולנו משתמשים בו בצורה יום-יומית, אז חשוב לקנות משהו איכותי כדי שהוא יישאר אתכם זמן רב. תחשבו על הארנק כהשקעה לטווח ארוך. קולקציית הארנקים באתר מתחילה מ-60 ש״ח.

4. טכנולוגיה

רגע, מה? טכנולוגיה בארנק?! הכוונה פה היא לא לארנק שיתחבר לכם למכשיר הנייד, כזה כבר יש.. וגם לא אחד שיגיד לכם את מזג האוויר.. במקרה הזה אנחנו מתכוונים לטכנולוגיית חסימת ה- RFID ששווה לקחת בחשבון. טכנולוגיה זו מסייעת למנוע מגנבים לקרוא מידע על כרטיסי האשראי שלכם. RFID שימושית מאוד אם יש לכם הרגל להכניס את הארנק לכיס האחורי, שלפי הסטטיסטיקה ככה מועתקים רוב כרטיסי האשראי. ארנק עם טכנולוגיית RFID אולי יעלה קצת יותר אבל זו השקעה שכדאי לקחת בחשבון אם אתם נוטים להשתמש בכרטיסי אשראי רבים.

עכשיו שקראתם קצת על ארנקים, אנחנו מזמינים אתכם לשטוף את העיניים בקולקציית הארנקים באתר שלנו.

27 צפיות