אל חרמין הוא מותג בשמים בינלאומי שפועל מאז 1970 ואחראי על מספר בשמים לגברים ולנשים בעלי אופי חזק, מזרח תיכוני ובעלי נוכחות רבה. אל חרמין יצאו במהדורת הזהב הרעננה לאחד הבשמים המפורסמים שלהם - אמבר אוד גולד אדישן. המהדורה מציגה שלושה מוצרים עם ניחוח רענן במיוחד, המתאים לגברים ולנשים כאחד. הניחוח הוא כזה הלוכד את תשומת הלב בצורה הכי עדינה מצד אחד ומהצד השני מראה ים של נוכחות.

כל המוצרים בסדרת אמבר אוד גולד אדישן מגיעים בגרסת או דה פרפיום וחולקים בניחוח אחד המשלב תוים עליונים של ברגמוט רענן וירוק, תוי לב של מלון, אננס וגורמנד ותוי בסיס של וניל ומאסק – חגיגה ממכרת של אופי רענן וטרי הנשען על לב ובסיס חמים ודומיננטים.

בסקירה למטה שלושה מוצרים מהסדרה הזמינים לרכישה באתר. המוצרים כוללים שני בשמים א.ד.פ בנפחי בקבוק שונים ודאודורנט ייחודי המביא לכם את הניחוח בבקבוק ספריי בנפח גדול.

אמבר אוד גולד אדישן 120 מ״ל
אל חרמין מציגים את אמבר אוד גולד אדישן בגרסת או דה פרפיום בנפח בקבוק של 120 מ״ל הוא בושם יוקרתי המגיע בניחוח רענן, טרי, חמים וממכר. מוצר זה מגיע בבקבוק מוזהב ויוקרתי, ממש כמו שם הבושם. הבקבוק מעוצב בקווים מרובעים, אשר גורמים לו להתבלט מבשמים אחרים ובנוסף מגיע עם אריזה מוזהבת.

אמבר אוד גולד אדישן 60 מ״ל
אל חרמין מציגים את הגרסה הקטנה של הבושם, בנפח בקבוק של 60 מ״ל, בגרסת או דה פרפיום. גם פה המוצר מגיע בבקבוק מוזהב ואריזה יוקרתית התואמים את אריזתו הגדולה.

אמבר אוד גולד אדישן 200 מ״ל
אל חרמין שחררו פה דאודורנט ספריי בניחוח תואם לבשמים מהסדרה להשלמת החוויה היומית בשימוש במוצרים. אמבר אוד גולד אדישן מגיע דאו ספריי מגיע בקבוק מעוגל ומוזהב השואב את השראתו מאריזת הבשמים. הנפח של דאודורנט זה גדול במיוחד – 200 מ״ל.

לחצו על תמונת המוצר כדי להגיע לדף המוצר בחנות שלנו.