משבר הקורונה שבר ושינה לחלוטין את הרגלי הרכישה המקוונת בישראל וברחבי העולם כולו. המגמה של רכישת ON LINE  התחילה כבר לפני הקורונה אבל המגפה רק הגדילה את המגמה לממדים עצומים. בתחום האופנה ומוצרי הביוטי (קוסמטיקה למשל) המהפכה היתה אולי הגדולה ביותר מכל שאר התחומים. בתוך הנישה הזו של אופנה וביוטי יש לתחום הבשמים יתרון גדול על פני שאר המוצרים:

בניגוד לבגדים הדורשים מדידה והתאמה לגוף ויש ריבוי של החזרי מוצרים מהלקוחות למותגים הגדולים בבשמים הרכישה פשוטה וישירה יותר. רוב הנשים יודעות מה הבושם הנבחר והרצוי עליהם והרכישה פשוטה יותר רגשית ותפעולית.

בשמים עד הבית

האתר של EVERYWEAR מציע מבחר בשמים גדול ואטרקטיבי, מידע מלא על כל בושם, הצגה מלאה של כל אפשרויות ההזמנה (לפי נפח בקבוק למשל) וכמובן משלוח מהיר עד הבית עם אפשרות החזרה או החלפה.

הזמנת בושם - משלוח עד הבית

עלות המשלוח ומהירות המשלוח מהווה פקטור משמעותי להחלטת הרכישה. היתרונות הגלויים של רשתות הפארם הגדולות נחלשים ופגיעים יותר בקנייה מכוונת ודווקא אתרים "קטנים" או אלטרנטיביים יותר יכולים להביא את היתרונות שלהם (מחיר נמוך יותר למשל) לידי ביטוי. ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא אתרים מתמחים המציעים בשמים במשלוח עד הבית, במחירים טובים יותר ובמהירות רבה יותר מאשר רשתות הפארם הגדולות. חלק מהאתרים מציעים משלוח תוך 14 ימי עסקים וחלק תוך 48 שעות.. לנושא המשלוח המהיר יש פקטור מכריע בבחירת הספק.

ולא פחות חשוב – המחיר

טרם ביצוע ההזמנה הייתם רוצים לוודא שאתם עושים זאת בחנות אמינה, בעלת מוניטין וכזאת שעומדת בהתחייבויות שלה כלפי לקוחותיה. הבושם שאתם מחפשים מוצע לבטח באתרים שונים ברחבי האינטרנט (בארץ ובעולם).

חנות האופנה Everywear מציעה מבחר עצום של מעל אלף בשמים, אפטר שייב, או דה טואלט, דאודורנטים ומי גוף של כל המותגים האהובים והפופולאריים בעולם, וכל זאת במחירים אטרקטיביים ומומלצים. תוכלו ליהנות ממשלוח מהיר עד פתח הבית ומאפשרות החזרות והחלפות במקרה הצורך. הזמינו כאן באתר והמשלוח יוצא לדרך. ואם יש לכם שאלות נוספות שתרצו לברר לפני הזמנה, פנו אלינו עוד היום בוואטסאפ במספר 058-4402828 או לשירות שלנו בטלפון 073-3744480.